Internetinė paveikslų ir juvelyrinių papuošalų galerija ARTMENACRAFTS

GAMINIŲ GRĄŽINIMAS 

Per 14 dienų nuo gaminio pristatymo dienos, Jūs galite:

  • keisti gaminį į kitą;

  • gaminį galima grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus.

Gaminių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“ bei Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.632, 6.363 ir 6.364 straipsniuose numatytais atvejais ir sąlygomis.

 

Grąžinimo procesas:

  1. Grąžinamas gaminys privalo būti tiksliai tokios būklės, kokį gavote. Turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadintas, nenaudotas, tos pačios komplektacijos, nepraradęs prekinės išvaizdos.

  2. Norėdami grąžinti gaminį ar pakeisti kitu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo gaminio pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant gaminio ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą, ir užpildydamas specialią gaminių keitimo – grąžinimo formą.

  3. Gaminį supakuokite į pakuotę ir siųskite atgal tuo pačiu adresu, kuris buvo ant pakuotės.

  4. Pirkėjas grąžinamus gaminius turi išsiųsti registruota siunta. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo

  5. Keičiant ar grąžinant kokybišką gaminį visas gaminio grąžinimo išlaidas (siuntimo ir kitas, jeigu tokių atsiranda) apmoka klientas.

  6. Grąžinant gautą ne tą ar nekokybišką gaminį, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti į pageidaujamą gaminį ir užsakyme nurodytą. Neturint reikalingo gaminio, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už gaminį ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).

Ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo, grąžinsime sumokėtus pinigus už gaminį į Jūsų nurodytą sąskaitą arba pakeisime gaminį kitu.