Internetinė paveikslų ir juvelyrinių papuošalų galerija ARTMENACRAFTS

                                                GAMINIŲ PRISTATYMAS

Jei užsakymo suma didesnė nei 40 Eur - pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAS

Pristatymo sąlygos aptariamos telefonu +370 634 80 876 arba elektroniniu paštu artmena.lt@gmail.com.

Pirkėjas užsakymo metu išsirenka ir nurodo prekių pristatymo būdą: LP EXSPRESS, TNT ar Lietuvos paštas ir pristatymo adresą.

Gaminiai Pirkėjui išsiunčiami kitą darbo dieną nuo apmokėjimo patvirtinimo. Visi gaminiai yra siunčiami registruota siunta.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią gaminių pristatymo vietą ir gaminius priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas gaminių pats priimti negali, o gaminiai pristatyti nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl gaminių pristatymo netinkamam subjektui.

Jei turite kokių pastebėjimų ar pastabų dėl prekės pakuotės ar prekių kiekio, prašome informuoti kurjerio atstovą pristatymo metu. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė yra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai atžymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo - priėmimo dokumente. Pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista. 

Jei reikalingas itin greitas pristatymas- kreipkitės ir ieškosime sprendimo. Esame lankstūs ir pasiruošę ieškoti būdų kaip Jums padėti. Skambinkite telefonu: +370 634 80 876 ir bandysime rasti būdą kaip pristatyti greičiau.

SIUNTIMAS Į UŽSIENIO ŠALIS

Klientų pageidavimu, siunčiame prekes ir į užsienio šalis. Tiesa, siuntimo išlaidos kiekvienu atveju yra skirtingos, tad kuomet prekes siunčiamas į užsienį- išlaidas  apmoka klientas.

Europos sąjungoje

Europos Sąjungoje mūsų prekes veža LP EXSPRESS, TNT kurjeriai. Prekes po išsiuntimo paprastai atkeliauja per 5-7 darbo dienas, jos yra siunčiamos apdraustos ir su sekimo numeriu.

Už Europos sąjungos ribų

Į visas užsienio šalis prekes veža LP EXSPRESS, TNT kurjeriai. Į bet kurią pasaulio vietą prekės atkeliauja per 2-3 savaites, siuntiniai keliauja drausti bei su sekimo numeriu, priklausomai kaip toli nuo Europos ji yra.